Grudzień 2019 – zakończyliśmy kolejny rok pracy. W międzyczasie wykonaliśmy projekty podziałów nieruchomości pod drogę S3 w Kamiennej Górze. Dokumenty zostały złożone do Inwestora – sukces.

Niestety przerwane zostały prace nad rzeką BUG. Szkoda, bo to była bardzo ciekawa praca.

Sierpień 2019 – wykonaliśmy 50 przekrojów przez rzekę Bug. Ponieważ było słonecznie i dobre połączenie z siecią GNSS prace zakończyły się szybciej niż przewidywaliśmy. Zrobiliśmy też nalot dronem nad zainwestowane tereny jako podkład pod mapę do celów projektowych, która będzie naszym kolejnym etapem prac.

Lipiec 2019 – dokonaliśmy stabilizacji pasa drogowego drogi S8 na odcinku Radziejowice -Paszków. Przygotowujemy się do pomiaru batymetrycznego rzeki Bug pod Małkinią. Ciekawa praca i  można powiedzieć taka wakacyjna – ponton, woda itp.

Czerwiec 2019 – dokonaliśmy pomiarów batymetrycznych dna Zalewu Zemborzyckiego w Lublinie. Nasz silnik do pontonu zdał egzamin. Kosztowało nas to tylko poparzenie słoneczne więc możemy uznać, że sukces został odniesiony. Zalew jest duży i płytki. Przeleciliśmy też wokół dronem – ortofoto też jest już gotowe.

Marzec 2019 – nasza nowa robota to S3 w Krainie Pałaców i Ogrodów. Złożyliśmy wizytę w tamtejszym PODGiK. Kompetencja i szybkość działania są ich domeną. Współpraca zapowiada się dobra. Przygotowujemy dane do podziałów nieruchomości.

Styczeń 2019 – startujemy nowy Rok. Ostrożnie.