Rok 2019

Rok 2018

Grudzień 2018 –zakończyliśmy kolejny rok pracy. Z dobrymi perspektywami rozpoczynamy kolejny.
Listopad 2018 – Wprowadzamy system zarządzania firmą IC Project pozwalający na sprawną i bieżącą informację dotyczącą stanu zaawansowania i bilansu finansowego każdego projektu on line.
Wrzesień 2018 –Kontynuujemy prace związane z przeniesieniem prawa własności na Skarbu Państwa dla trasy S8 Radziejowice
Sierpień 2018 – Przygotowujemy podziały w dolinie Nidy. Do podziału mamy ok. 500 działek w oparciu o ustawę „przeciwpowodziową”. Pracy dużo a czasu mało.
Lipiec 2018 – Robimy mapę do celów projektowych na odcinek drogi wojewódzkiej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Treść mapy otrzymanej z PODGiK zweryfikowaliśmy na podstawie wykonanej przez nas ortofotomapy. Było bardzo dużo rozbieżności.
Maj 2018 – Pewnego dnia polecieliśmy do Białej Podlaskiej. Wielkie lotnisko tam mają. Wykonaliśmy zdjęcia trasy S19, mapę do celów projektowych i inwentaryzację zieleni.

Kwiecień 2018 – Wykonaliśmy wydawało się rzecz niemożliwą. Od lutego do kwietnia wykonaliśmy mdcp i podziały na S7 Płońsk. Rekord świata to może to nie jest, ale na pewno rekord europy wschodniej.

Styczeń 2018 – Pracujemy nad rozlewiskami Nidy. Wykonaliśmy naloty lotnicze i wykonaliśmy ortofotomapę dla obszaru kilku tysięcy hektarów, mapę do celów projektowych, podziały nieruchomości i przekroje przez rzekę Nidę

Rok 2017

Grudzień 2017 – To był pracowity rok. Wykonaliśmy wiele prac z użyciem sprzętu lotniczego. Dzięki nowym technologiom udało nam się z sukcesem wykonać kilka opracowań z nowymi zleceniodawcami. Myślę, że otwiera się nowa perspektywa i wachlarz prac.
Maj 2017 – Usprawniliśmy nasz sprzęt do wykonywania zdjęć lotniczych.
Luty 2017 – Zakończyliśmy prace nad 3 obiektami. S17 Ryki i S8 Radziejowice (dwa odcinki). Do wykonania pozostaje jeszcze stabilizacja pasa drogowego.

Styczeń 2017 – nowy rok rozpoczynamy na luzie bez zobowiązań. Wszystkiego najlepszego.

Rok 2016

Grudzień 2016 – wykonana ortofotomapa i ustalenie granic przy jej pomocy pozwoliły nam zakończyć prace w terminie. Współpraca ze starostwem – bardzo dobra. Była tylko jedna oficjalna uwaga do modernizacji. Chyba nieźle. Kolejny rok zakończony.

Pażdziernik 2016 – rozpoczynamy prace nad modernizacją ewidencji gruntów 1 obrębu w powiecie kazimierskim.

Sierpień 2016 – wszystkie terminy zbiegają się na koniec sierpnia oddajemy po kolei wykonane prace: S8 zad2, S8 zad1, S17 Ryki. Hurra udało się.

Lipiec 2016 – rozpoczynamy kontynuację prac na S8 Radziejowice zad 1 i zad 2. Zaczyna się robić ciasno z czasem.

Kwiecień 2016 – wykonaliśmy zdjęcia lotnicze do S17. Uzyskaliśmy zgodę dowództwa wojsk lotniczych lotniska w Dęblinie. Okazanie granic na ortofotomapie okazało się sukcesem organizacyjnym i było bardzo skuteczne. Ludzie nie zgłaszali problemów.

Styczeń 2016 – Zaczynamy przygodę z nową droga – S17 Ryki. Lublin będzie miał łatwy dojazd do Warszawy

Rok 2015

Grudzień 2015 – Udało się nam dochować wszystkich terminów. Jest sukces organizacyjny, nie wiem jak finansowy?

Listopad 2015 – Jak zwykle końcówka roku jest bardzo pracowita. Musimy zakończyć aktualizację dokumentacji drogi S8 Radziejowice, Walczymy z czasem.

Wrzesień 2015 – Wzięliśmy udział w Zlocie Geodetów Województwa Świętokrzyskiego. Mieliśmy szansę pokazać nowe kierunki rozwoju i działalności firmy. Wykorzystanie dronów i samolotu w wykonywaniu zobrazowań lotniczych dla geodezji i innych dziedzin. Oto krótki film ze zlotu. 

Marzec 2015 – budujemy nową stronę www. Prace trwają.

Luty 2015 – przygotowujemy grunt pod nowe technologie. Prowadzimy rozmowy, robimy plany, działamy.

Styczeń 2015 – Nawiązaliśmy współprace z firmą projektową zapewniając naszym klientom kompleksową usługę projektową i geodezyjną przeprowadzając ich przez cały proces inwestycyjny.

Rok 2014 – 2013

Wrzesień 2014– zakończyliśmy prace związane z podziałami na S8. Nareszcie.

Czerwiec- sierpień 2014 – wznawiamy prace na obiekcie S8 Radziejowice – Nadarzyn. Obecnie wykonujemy podziały nieruchomości. Ponad 1500 działek. Na razie wszystko zgodnie z harmonogramem.

Kwiecień 2014 – kilka tygodni spędziliśmy w leśnych ostępach wytyczając przebieg granicy drogi S7. Dzisiaj koniec prac. Sukces. Z tego powodu rozpoczynamy sezon grilowy.

Październik 2013– Nasza koleżanka urodziła syna – duże brawa !

W roku 2013 wydarzyło się kilka dużych prac: S8 Radziejowice – mapa do celów projektowych wykonana w 90%, S7 Strzegowo – Płońsk – Mapa do celów projektowych – zakończona, S7 Miłomłyn – Olsztynek – mapa do celów projektowych.